Köszöntő

Tisztelt Látogató, Kedves Barátunk!

Szeretettel köszöntöm Önt fesztiválunk honlapján!

A Rácalmási Városvédő és Szépítő Egyesület településünk meghatározó civil szervezete, amely 1994-ben alakult, és negyedszázados működésünk alatt mindvégig igyekeztünk értéket teremteni és közvetíteni.

Steiner Lajos

Egyesületünk legjelentősebb rendezvénye az év során a Rácalmási Tökfesztivál, amelyet annak idején helyi közösségi eseménynek szántunk, mára azonban a régió egyik legvonzóbb turisztikai célpontja lett, jelentős kulturális és gasztronómiai fesztivállá nőtte ki magát. A Tökfesztivál remek családi program, ahol kiváló zenekarok, művészeti együttesek kínálnak színvonalas műsort az ide látogató vendégeknek, autentikus népművészek, kézművesek alkotásait csodálhatják meg, érdekes kiállításokat tekinthetnek meg, miközben a magyar és nemzetközi gasztronómia finom ételeit-italait is megkóstolhatják.

Közösségi összefogással készülnek az utcákat díszítő színes, ötletes, vidám tökkompozíciók és száznál is több önkéntesünk tevékenykedik a programok gördülékeny lebonyolítása érdekében.

Legyen Ön is fesztiválunk vendége, barátsággal várjuk Rácalmáson!

Steiner Lajos
elnök

Rácalmási Városvédő és Szépítő Egyesület

Hozzászólások